No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP toner for LJ Pro PRO M254DW/M254NW, cyan (1.3k) No.203 CF541A

Оригинален HP
4.890,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

 

Модели на машини

HP:COLOR LASERJET PRO M254DW, COLOR LASERJET PRO M254NW, COLOR LASERJET PRO MFP M280NW, COLOR LASERJET PRO MFP M281FDN, COLOR LASERJET PRO MFP M281FDW

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software