No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Brother Ink for DCP-T220/T420W/T520W/T820DW, DCP-T310/T510W, black bottle 108ml.

Оригинален Brother
  • Производител: Brother
  • Шифра на мојтонер.мк: ad.brbtd60bk
  • ОЕМ шифра: BTD60BK
  • Достапност:
590.00 mkd / €9.61
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 Compatible to Brother Printers DCP-T220, DCP-T420W, DCP-T520W, DCP-T820DW, MFC-T920DW, DCP-T310, DCP-T510W, DCP-T710W & MFC-T910DW

108ml

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.