No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Canon crtg. for Pixma MG2450/2550/IP2850/TS3150 black (180p.) 8ml PG545 8287B001

Оригинален Canon
1 210.00 mkd / €19.71
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Canon Pixma IP-Serie 2850

Canon Pixma MX-Serie 495, 495

Canon Pixma MG-Serie 3053, 2450, 2550, 2950, 2555, 2550 S, 3050, 2555 S, 3052, 3051

Canon Pixma TS-Serie 205, 305, 3150, 3151

Canon Pixma TR-Serie 4550, 4551

 

Canon 545 black 8287B001

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.