No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Canon crtg. for Pixma G1500/G2500/G3500/G4500 yellow (7000p.)70 ml PGI-490Y

Оригинален Canon
590.00 mkd / €9.61
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Canon Pixma G-Serie 1400, 2400, 3400

 

Canon PGI - 490 yellow

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.