No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP toner for LJ M155/ M182N/ M183FW, Black No.216A (1.05k) W2410A

Оригинален HP
3 450.00 mkd / €56.20
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Manufacturer Part No.:W2410A, 216A Group:Black toner cartridges Brand:HP Colour:Black Product Type:Toner Duty Cycle:Approx. 1,050 pages @ 5% average coverage  

 

HP:COLOR LASERJET PRO M182N, COLOR LASERJET PRO M183FW  

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.