No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Samsung toner for ML-1910/2580/4623F (2.5k.) MLTD1052L

Оригинален Samsung
5 270.00 mkd / €85.85
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Samsung ML-Serie 1910, 1915, 2525, 2580, 2525 W, 2540, 2545, 2580 N, 2540 R

Samsung SF-Serie 650

Samsung SCX-Serie 4600, 4623, 4623 F, 4623 FN, 4623 FW, 4600 FN

 

Samsung MLTD-1052l

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

Слични производи