No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Acro counter chip for Lexmark CS310/410/510n magenta (3k.) 70C2HM0

  • Производител: Counter chips
  • Шифра на мојтонер.мк: ca.cc.lexcs310m
  • ОЕМ шифра: 70C2HMO
  • Достапност:
1 250.00 mkd / €20.36
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

3000pgs CS310/410/510n, 70C2HM0

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.