No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Monitor 23,6" AOC E2470SWHE VGA, HDMIx2

7.790,00 mkd
  • Овој производ е достапен само на барање!

E2470SWHE, 23,6'', 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, 20.000.000:1, 170 °, 160 °, 3 ms, D-Sub, TCO 5.0, Boja crna, Postolje tilt, HDMIx2

E2470SWHE, 23,6'', 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, 20.000.000:1, 170 °, 160 °, 3 ms, D-Sub, TCO 5.0, Boja crna, Postolje tilt, HDMIx2

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software