No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Fullmark ribon for Triumph Adler 1204P, 13mm x 5m black N024BK2S

Компатибилен
  • Производител: Fullmark
  • Шифра на мојтонер.мк: fm.r.n024bk2s
  • ОЕМ шифра: 1024FN
  • Достапност:
100.00 mkd / €1.63
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Canon M Serie: 310 Canon MP 1211 LTS, Canon MP 1411 D, Canon MP 1411 DL, Canon MP 1411-LTC

Triumph Adler: 1204P, 1120 PD, 1121

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.