No.1 за тонери во МК
MK EN +389 72 302-954 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

GR crtg. for Canon IPF670/680/685/780/785 mate black (130ml) , PFI107

Компатибилен
  • Производител: Green
  • Шифра на мојтонер.мк: gr.canpfi107mb
  • ОЕМ шифра: PFI107MB
  • Достапност:
1 920.00 mkd / €31.38
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -
(6704B001) (PFI-107MBK), CANON:IPF 670, IPF 680, IPF 685, IPF 770, IPF 780, IPF 785

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.