No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. Printhead for HP DesignJet 1050 no.80 black C4820A

  • Производител: I-Aicon
  • Шифра на мојтонер.мк: ia.hpc4820a
  • ОЕМ шифра: C4820A
  • Достапност:
3.690,00 mkd
  • +
    -

 

No.80 black C4820AE C 4820AE C4820A C 4820A C4820 C 4820 NO.80 NO80 NR.80 NR80 HP80 DNJ1000 DNJ 1000 Serie DESIGNJET DNJ1050 DNJ 1050 DNJ1050C DNJ 1050C DNJ1055CM DNJ 1055CM 1055 HPC4820A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software