No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. Printhead for HP DesignJet 1050 no.80 cyan C4821A

  • Производител: I-Aicon
  • Шифра на мојтонер.мк: ia.hpc4821a
  • ОЕМ шифра: C4821A
  • Достапност:
3.690,00 mkd
  • +
    -

 

C4821A HP DNJ1050 PRH+CLEANER No.80 cyan C4821AE C 4821AE C4821A C 4821A C4821 C 4821 NO.80 NO80 NR.80 NR80 HP80 DNJ1000 DNJ 1000 Serie DESIGNJET DNJ1050 DNJ 1050 DNJ1050C DNJ 1050C DNJ1055CM DNJ 1055CM HPC4821A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software