No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. Printhead for HP DesignJet 1050 no.80 magenta C4822A

  • Производител: I-Aicon
  • Шифра на мојтонер.мк: ia.hpc4822a
  • ОЕМ шифра: C4822A
  • Достапност:
3.690,00 mkd
  • +
    -

 

C4822A HP DNJ1050 PRH+CLEANER No.80 magenta C4822AE C 4822AE C4822A C 4822A C4822 C 4822 NO.80 NO80 NR.80 NR80 HP80 DNJ1000 DNJ 1000 Serie DESIGNJET DNJ1050 DNJ 1050 DNJ1050C DNJ 1050C DNJ1055CM DNJ 1055CM HPC4822A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software