No.1 за тонери во МК
MK EN +389 72 302-954 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Motospeed Mouse, wired, GAMING, black, V40

Gaming
  • Производител: Motospeed
  • Шифра на мојтонер.мк: ms.md.wg.V40bk
  • ОЕМ шифра: V40
  • Достапност:
880.00 mkd / €14.37
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -
  • Видео линк:

    https://www.youtube.com/watch?v=RUWe6nKqtmw

V40 Gaming Mouse

Perfect ergonomic design

Macro-program buttons

4000 dpi game level precision optical engine

Super wear resistance Teflon mat

Five core shielding woven magnetic cable

DPI mode:  500/1000/1500/2000/3000/4000DPI

Dimension: 122x62x40mm

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.