No.1 за тонери во МК
MK EN +389 72 302-954 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Brother DCP L5500DN/5200/6300DW, (8k.), TN3410/TN3430/3480/3512

Компатибилен
660.00 mkd / €10.79
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -
BROTHER:DCP L5500DN, DCP L6600DW, HL L5000D, HL L5100DN, HL L5200DW, HL L6300DW, HL L6400DW, HL L6400DWT, MFC L5700DN, MFC L5750DW, MFC L6800DW, MFC L6900DW, MFC L6900DWT, 8000 copies

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.