No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for HP LJ Pro M203 MFP M227d/dw black E (1.6k) No.30A , CF230A w/c

НОВО
Компатибилен
1.050,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

 

Модели на машини

1600pages CF230A HP Laserjet M203d HP Laserjet M203dn HP Laserjet M203dw HP Laserjet M227d HP Laserjet M227fdn HP Laserjet M227fdw

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software