No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for HP LJ 209a/MFP 233dw/234dw/136a/ black NO CHIP No.136A (1.15k) W1360A

Компатибилен
1 030.00 mkd / €16.83
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

 

Hewlett Packard LaserJet M209dwe, M209dw, M211d, M211dw, M233dw, M233sdn, M233sdw, M234dwe, M234dw, M234dwe, M234sdne, M234sdn, M234sdwe, M234sdw, M236d, M236dw, M236sdn, M236sdw    

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.