No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for HP CLJ M255dw/ MFP M282nw/ M283fdw magenta No.207A NO CHIP (1.25k) W2213A

Компатибилен
1 400.00 mkd / €22.81
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

 

Compatible printers

  1. HP Color LaserJet Pro M255dw (7KW64A#BAZ)
  1. HP Color LaserJet Pro M255nw (7KW63A)
  1. HP Color LaserJet Pro MFP M282nw (7KW72A)
  1. HP Color LaserJet Pro MFP M283fdn (7KW74A#BAZ)
  1. HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw (7KW75A#BAZ)

 

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.