No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Lexmark MS310/410/510/610 (1.5k.) 50F2000

Компатибилен
1 210.00 mkd / €19.67
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Lexmark MS-Serie 510 DN, 310 DN, 310 D, 410 DN, 410 D, 610 DTE, 610 DN, 610 DE, 310, 410, 510, 610, 312 DN, 312, 511, 511 DE, 415, 415 DN, 315, 315 DN

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.