No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Lexmark MS317dn, MS417dn, MX317dn, MX417de (2.5k.) 51B2000 Шифра 9427

3-20% Попуст
Компатибилен
1 450.00 mkd / €23.62
1 340.00 mkd / €21.83
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Lexmark MX-Serie 317, 317 DN, 417, 417 DE, 517, 517 DE, 617, 617 DE

Lexmark MS-Serie 317, 317 DN, 417, 417 DN, 517, 517 DN, 617, 617 DN

 

Lexmark 51B2000

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.