No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ ribon for Olivetti PR 2 B0378

Компатибилен
  • Производител: Anpoll
  • Шифра на мојтонер.мк: na.r.n186bk
  • ОЕМ шифра: B0378 B0375
  • Достапност:
80.00 mkd / €1.30
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Olivetti PR Serie: 2, 2 Plus, 2E

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.