No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Ricoh Aficio 2015/2016/2020 Type1230D (9k.) 885094

Компатибилен
440.00 mkd / €7.15
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

RICOH: AFICIO 2015, AFICIO 2016, AFICIO 2018, AFICIO 2018D, AFICIO 2020, AFICIO 2020D, AFICIO MP 1500, AFICIO MP 1600L, AFICIO MP 2000, AFICIO MP 2000LN   

 

Ricoh Type 1230d

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.