No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

NS toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16/MFP M28a/M28w/M29 black (1k) CF244A No.44A

Компатибилен
1.070,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

 

Модели на машини

Hewlett Packard LASERJET PRO M15A, LASERJET PRO M15W, LASERJET PRO MFP M28A, LASERJET PRO MFP M28W

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software