No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink Ink for Brother DCP-T300/ 500W/700W/800W yellow bottle 50ml., BT5000C

НОВО
Компатибилен
  • Производител: Orink
  • Шифра на мојтонер.мк: or.brbt5000y
  • ОЕМ шифра: BT5000Y
  • Достапност:
390,00 mkd
  • +
    -

Опис

Модели на машини

Brother DCP-T300/ 500W/700W/800W yellow bottle 70ml., BT5000M

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software