No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink toner for HP CLJ CP5225 black (7k.) CE740A

Компатибилен
5.880,00 mkd
  • +
    -

 

Manufacturer Part No.: CE740A, HP 307A, 307A Colour: Black Duty Cycle: Approx. 7,000 pages @ 5% coverage Product Type: Toner Brand: HP

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software