No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Kyocera Ecosys FS-1040 printer monochrome, 20ppm, A4, 1200 dpi

3 990.00 mkd / €65.00
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Print speed black: Up to 20 pages per minute in A4

Resolution: 1,200 dpi quality (1,800 x 600 dpi, print)

Processor speed: ARM 390 MHz

Memory, standard: 32 MB

Input capacity: 250 sheets

Output capacity: 150 sheets face-down

Power: Printing: 304 W, Stand-by: 5 W, Sleep mode: 3 W

Supported media weight: 60 – 220 g/m²

Standard interface: USB 2.0 (Hi-Speed)

 

Kyocera-FS-1040

Consumables:

TK-1110

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.