No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Kyocera Ecosys FS-1060dn printer monochrome, 25ppm, A4, GDI, 1800x600 dpi, duplex

6 490.00 mkd / €105.72
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • Овој производ е достапен само на барање!

Kyocera Ecosys FS-1060DN printer monochrome, 25ppm, A4, GDI, 1800x600 dpi, duplex, network, with starter toner

Warm-up time: Approx. 16 seconds.

Consumable Toner: TK-1120 for up to 3,000 pages.

1-year warranty as standard, provided the printer is used and cleaned in accordance with the service instructions.**    

 

Kyocera-FS-1060dn

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.