No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

PK crtg. for Canon Pixma IP 3600/4600/MP540 black (660p.) 2933B001

Компатибилен
110,00 mkd
  • +
    -

 

2933B001 9ml 665p/1875photos Canon CLI 521BK No.521 PIXMA MP 540 MP 550 MP 560 MP 620 MP 630 MP 640 MP 980 MP 990 MX 860 MX 870 PIXMA IP 3600 IP 4600 IP 4700 CAN22346

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software