No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. Printhead for HP DesignJet 1050 no.80 cyan C4821A

РАСПРОДАЖБА
  • Производител: N/B
  • Шифра на мојтонер.мк: sb.hpc4821a
  • ОЕМ шифра: C4821A
  • Достапност:
2 000.00 mkd / €32.58
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

C4821A HP DNJ1050 PRH+CLEANER No.80 cyan C4821AE C 4821AE C4821A C 4821A C4821 C 4821 NO.80 NO80 NR.80 NR80 HP80 DNJ1000 DNJ 1000 Serie DESIGNJET DNJ1050 DNJ 1050 DNJ1050C DNJ 1050C DNJ1055CM DNJ 1055CM HPC4821A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.