No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

TJ Ink for Brother DCP-T300/ 500W/700W/800W yellow bottle 50ml., BT5000C

Компатибилен
  • Производител: Topjet
  • Шифра на мојтонер.мк: tj.brbt5000y
  • ОЕМ шифра: BT5000Y
  • Достапност:
170.00 mkd / €2.77
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Brother DCP T300, 500W, 700W, 800W

 

70ml. bottle

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.