No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax crtg. for Brother MFC255C/290C/DCP195C yellow (260p.) LC980Y/1100Y, BI-LC61 Y*E

Компатибилен
180.00 mkd / €2.93
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Brother MFC-Serie 250 C, 290 C, 295 CW, 295 CN, 255 CW

Brother DCP-Serie 145 C, 165 C, 375 CW, 195 C, 167 C, 163 C, 365 CN, 197 C, 197

Brother DCP-J-Serie 410 W

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.