No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax crtg. for Canon Pixma IP 3600/4600/MP540 yellow (470p.) 2936B001

Компатибилен
120,00 mkd
  • +
    -

 

2936B001 9ml 470p/205photos Canon CLI 521Y No.521 PIXMA MP 540 MP 550 MP 560 MP 620 MP 630 MP 640 MP 980 MP 990 MX 860 MX 870 PIXMA IP 3600 IP 4600 IP 4700 CAN22349

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software